Projekt Udělej krok 2018 startuje!!!

6.ročník projektu – rok 2018: Udělej KROK

 

Tento rok kampaň poběží opět od června do září a pokusíme se vybrat mezi lidmi prostředky na životní KROKY Jany, Petra, Alžběty a Johnyho.

Janě v těžších chvílích jejího života pomáhá kontakt s vlastní kočkou Maluškou a protože věří, že by něco takového pomohlo i dalším, třeba i jinak limitovaným lidem, rozhodla se zapsat se do kurzu felinoterapie (terapie kočkou) a po jeho absolvování hodlá v rámci dobrovolnického centra obcházet s Maluškou domovy pro seniory, léčebny a další zařízení pro potřebné. Kurz felinoterapie ji bude stát 5.000 Kč.

Petr už na své cestě k uzdravení absolvoval notný kus cesty a rád by svými zkušenostmi pomohl i ostatním duševně nemocným lidem. Potřebuje celkem 8.000 Kč aby mohl absolvoval kurz Pracovníka v sociálních službách a stát se peer konzultantem.

Alžběta je ilustrátorka a jejím snem je vydat knihu příběhů ilustrovanou vlastními kresbami, kterou má téměř hotovou. Vytištění knihyv počtu 100 ks ji vyjde na 14.600 Kč.

Johny už dlouho sní o práci řezbáře, chtěl by pak své umění předávat dalším nemocným i zdravým lidem. Absolvování půlročního řezbářského kurzu a základní sada několika dlát ho vyjde na 10.500 Kč.

 

Pomozte nám získat potřebných 38.100 Kč na realizaci jejich KROKŮ, které je posunou v životě dále:

»» kdykoliv do konce září si můžete zakoupit Smysluplnou kávu (15 Kč bude použito na KROKY)

»» pošlete libovolnou částku přímo na účet Green Doors: 4540389/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte poznámku: Smysluplná káva – Krok).

»» ve vybrané dny ve vybraných provozovnách si můžete za 30 Kč koupit SMYSLUPLNÝ PRECLÍK (celý výtěžek bude použit na realizaci KROKŮ). Aktuálně 7. června v Antonínově pekařství u Jiřáku (Laubova 4), v Café Jericho (Opatovická 26), v Pisco Café (Zhořelecká 513/2) a na Lodi Tajemství (kotví na výtoňské náplavce).

O aktuálním dění vás budeme informovat na našem Facebooku.